Dołącz do nas!

Klub gry w palanta

Klub PSPal Trójmiasto organizuje cykliczne treningi dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę w tym tradycyjnym sporcie. Na nasze treningi zapraszamy nie tylko osoby, które miały już możliwość grać w Palanta, ale również tych, którzy nie mieli jeszcze nigdy takiej szansy. Swoją ofertę treningową kierujemy zarówno do mężczyzn, jak i kobiet, ponieważ Palant jako sport bezkontaktowy jest w pełni koedukacyjny. Na start wystarczy trochę chęci i wygodne sportowe buty. Resztę pokażemy na miejscu podczas zapoznawania z podstawowymi zasadami gry. Każdy nowy uczestnik może w pełni korzystać z udostępnionego sprzętu.

W trakcie sezonu jesienno/zimowego trenujemy w każdą środę w godzinach 17:00 – 20:00 na Hali przy ulicy Wąsowicza 30 w Gdańsku. Sezon wiosenno/letni rozgrywamy outdoorowo w gdańskim Parku Reagana, bądź w Sopocie na Placu Janusza Kusocińskiego. Każdy nowy trening to również dedykowane, odrębne wydarzenie dostępne są na Facebooku klubu – Klub Gry w Palanta “PSPal Trójmiasto”, do którego serdecznie zapraszamy.

Jeśli niekoniecznie czujesz się na siłach, żeby rozpocząć swoją sportową przygodę, a podoba Ci się nasza działalność, możesz dołączyć do naszego Klubu i wspierać jego działalność od strony rozwojowej.

Dla każdego znajdzie się miejsce! Zapraszamy do kontaktu!