Partnerzy

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą zaangażować się we wzrost sportowej dyscypliny, jaką jest gra w Palanta. Jesteśmy przekonani, że dobro przekazywane dalej nie tylko wraca ze zdwojoną siłą, ale zawsze przynosi obustronne korzyści.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni firmom, organizacjom i osobom prywatnym, które już dzisiaj tworzą z nami ten mały sportowy świat, w rozwój którego nie tylko wierzymy, ale jesteśmy pewni, że wspólnie możemy go budować.


Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą zaangażować się we wzrost sportowej dyscypliny, jaką jest gra w Palanta. Jesteśmy przekonani, że dobro przekazywane dalej nie tylko wraca ze zdwojoną siłą, ale zawsze przynosi obustronne korzyści.

I choć nie jesteśmy w stanie zmienić całego świata, to możemy zmienić cały świat choćby dla jednej osoby, a już dzisiaj wiemy, że gra w Palanta jest w stanie to zrobić! A przecież jeszcze tyle przed nami!

Partner Strategiczny

Gremi-personal

Gremi Personal sieć agencji zatrudnienia specjalizujących się w rekrutacji i zatrudnianiu obcokrajowców.

Firma Gremi Personal partneruje naszemu klubowi już od 2020 roku dzięki czemu możemy stale się rozwijać i promować tę tradycyjną polską dyscyplinę sportu!

Gdański Osrodek Sportu

gdański-ośrodek-sportu

Jednostka organizacyjna Gminy Miasta Gdańsk, której celem działalności jest realizacja jej zadań z zakresu kultury fizycznej. Co roku wspiera nas przy organizacji wydarzeń w Gdańsku.

polskie stowarzyszenie palantowe "pspal"

logo-polskiego-stowarzyszenia-palantowego

Ogólnopolski organizator gry w Palanta, z którym od lat współpracuje nasz Klub.

Dziękujemy za zaufanie i wsparcie !

Żywiec Zdrój

Napoje żywiec Zdrój Woda

Największy producent na rynku napojów bezalkoholowych w Polsce i najbardziej rozpoznawalna marka wody mineralnej w kraju. Partner wspiera nasze turnieje, gasząc pragnienie zaaferowanych walką o punkty palancistek i palancistów.

Focus na szczegóły

logo firmy focus na szczegóły

Fotografia momentów, profesjonalne zdjęcia z naszych turniejów i nie tylko.

Agencja Multimedialna Life4

Prowadzenie transmisji on-line z naszych turniejów

ZSO nr 5 IV LO z OMS Gdańsk

ZSO NR 5-IV Liceum Ogólnokształcące z  Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

Przedsiębiorcze Trójmiasto

Największa trójmiejska społeczność biznesowa, służąca budowaniu relacji oraz wymianie rekomendacji wśród lokalnych firm i przedsiębiorców. Nasz Klub jest członkiem pakietowym organizacji od 2021 roku i wspólnie działamy na rzecz rozwoju gry w Palanta w naszym regionie.