Sukcesy

Trójmiejski Klub gry w Palanta na swoim koncie posiada liczne sportowe sukcesy. Poszczycić możemy się tytułem trzykrotnych Mistrzów Polski (2019,2020,2021) oraz aktualnym tytułem wicemistrzów Polski (2022). Jesteśmy również dwukrotnymi zdobywcami Pucharu Polski na trawie (2021, 2022) oraz dwukrotnymi zdobywcami Pucharu Polski na plaży (2021, 2022). Na koncie odnotowaliśmy również drugie miejsce w Halowym Pucharze Polski (2022). Do sukcesów naszego Klubu możemy zaliczyć także liczne nagrody indywidualne zdobywane przez nasze palancistki i palancistów – MVP turniejów, nagrody za najlepsze zagrania.

Lista sukcesów:

Mistrzostwa Polski

Puchar Polski na trawie

Plażowy Puchar Polski

Puchar Polski na hali

Puchar Prezesa PSPal

Halowy Puchar Burmistrza Słubic

Halowy Puchar Morąga

Puchar Warszawy na trawie

Puchar Gdyni na trawie

Halowy Puchar Warszawy

Halowy Puchar Gdańska

Gala PSPAL 2023

31 medali palantowych turniejów ogólnopolskich, w tym 16 zwycięstw oraz 24 nagrody indywidualne!!!

*ze względu na bardzo szeroką kadrę w najważniejszych turniejach wystawiamy dwa, a nawet trzy składy

*nagrody indywidualne nie były przyznawane na wszystkich turniejach

W czerwcu 2021 roku podjęliśmy również próbę ustanowieniu rekordu Guinnessa w najdłuższym na świecie meczu gry w Palant, grając nieprzerwanie przez 24 godziny… Aktualnie oczekujemy na wpis do Księgi Rekordów.

Za każdym z sukcesów stoi wielkie zaangażowanie zawodników naszego Klubu oraz partnerów i wszystkich osób, które wspierają naszą działalność i którym jesteśmy ogromnie wdzięczni. Apetyt rośnie w miarę grania, dlatego też jesteśmy przekonani, że jeszcze wiele podiów przed nami!