W niedzielę 11 grudnia 2022 mieliśmy przyjemność zorganizowania Rodzinnego Turnieju gry w Palanta dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Gdańska.

Do hali gimnastycznej w Zespole Szkół Sportowych i Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku zaprosiliśmy dzieci i młodzież wraz z rodzicami, którzy przyszli spróbować nowego sportu w świątecznym wydaniu. Wydarzenie otworzyła śpiewająco nasza zaprzyjaźniona LiMaVii singer, a chwilę później rozgrzani i roztańczeni mogliśmy zacząć wspólną zabawę. Razem z najmłodszymi na boisku grali ich rodzice oraz kilku przedstawicieli naszego klubu. Emocjonująca rozgrywka trwała do ostatniej akcji, a odbywała się między dwiema drużynami o nazwach „Renifery” i „Oświeceni”. W tej bardzo towarzyskiej rozgrywce padł remis 1:1. Oczywiście nie brakowało wrażeń, świątecznej atmosfery i mnóstwa uśmiechu na twarzach młodych Palancistów. Po kilku ciekawych meczach zjedliśmy wspólnie pizzę, przystąpiliśmy do konkursów indywidualnych i rozdania nagród oraz upominków dla naszych turniejowych gości. Jesteśmy bardziej niż pewni, że z tych młodziaków wyrosną kiedyś palantowi mistrzowie!

Wydarzenie było organizowane dzień po Świątecznym Pucharze Gdańska, dlatego chcemy serdecznie podziękować każdemu kto angażował się i pomagał przy organizacji tak ciekawych i niezapomnianych wydarzeń w tak krótkim czasie. Branie udziału w takich inicjatywach to dla nas tylko przyjemność.

I to by było na tyle… jeśli chodzi o zamknięcie 2022. Kończymy owocnie ale na tym nie mamy zamiaru przestawać i na pełnych obrotach chcemy wejść w następny rok, gdzie czeka nas jeszcze więcej wyzwań! Ale czego nie robi się dla rozwoju Palanta w Polsce 🙂 ! Do zobaczenia!