Wracamy z Pucharem Krakowa w Palanta 2023 z kolejnym tegorocznym turniejowym zwycięstwem! Do kolekcji dorzucamy po raz siódmy pierwsze miejsce! PSPal Trójmiasto A było (już nie pierwszy raz) bezkonkurencyjne! Kilkugodzinne zmagania przy cudownej słonecznej pogodzie w otoczeniu zieleni i tłumnie zgromadzonej publiczności, to jest to co lubimy najbardziej! Po zaciętych bojach “każdy z każdym” skład A czekał na swojego finałowego rywala. Nasz drugi team brał udział w dogrywce do jednego błędu dającej możliwość gry w finale wraz z zespołami z Krakowa oraz Słubic. W tej rywalizacji najmocniejsi okazali się gospodarze – nasz skład zagrał w spotkaniu o brąz ulegając tam aktualnym Mistrzom Polski. Trójmiasto A po raz kolejny potwierdziło swoją klasę ogrywając Kraków w ostatnim meczu zawodów.

Gratulujemy Klubowi Sportowemu Polskie Stowarzyszenie Palantowe Kraków i Polskiemu Stowarzyszeniu Palantowemu świetnej organizacji turnieju!

Zgarniamy również kolejną nagrodę indywidualną w kategorii MVP kobiet, która już trzeci raz w tym roku powędrowała do Roksany Spryszyńskiej! Wielkie brawa!

Był to już nasz ostatni przystanek przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski 2023. Wygrywaliśmy już w siedmiu dotychczasowych startach w zawodach w obecnym roku kalendarzowym, ale nie mamy zamiaru zwalniać tempa ani na sekundę. Szybka regeneracja i wracamy do treningów! Czy uda nam się wygrać wszystkie pozostałe turnieje w tym roku? Przekonamy się już niebawem! Trzymajcie mocno kciuki! 🙂