Przed nami jeden z ważniejszych turniejów w palantowym kalendarzu obecnego roku. Wyruszamy w drogę do Krakowa aby walczyć o Halowy Puchar Polski w Palanta 2024 w dniach 9-10 marca. Będzie to bardzo wyjątkowe wydarzenie – pierwszy raz w nowożytnej historii Palanta rozgrywki będą trwały 2 dni! Emocji na pewno nie będzie brakować, a postarają się je Wam zapewnić nasze składy “Harpun” oraz “Trójząb”!

Jak to wyglądało w poprzednim roku? W 2023 zawody były rozgrywane w Działdowie. Nasze teamy zaprezentowały się wręcz wzorowo i zajęły dwa najważniejsze miejsca na podium. Dodatkowo udało się również zabrać statuetki za najlepsze zagranie oraz MVP mężczyzn. Nie mielibyśmy nic przeciwko aby powtórzyć taki sukces!

W turnieju weźmie udział 9 zespołów, które zostały już rozdzielone do dwóch grup. Do jednej z nich trafiły oba nasze zespoły. Postaramy się oczywiście wywalczyć w niej dwa pierwsze miejsca bo to właśnie one premiują do gry w półfinałach podczas niedzielnych rozgrywek. Nie pozostaje nic innego jak trzymanie mocno kciuków za naszych wojowników w najbliższy weekend. Będziemy bronić trofeum i postaramy z całych sił aby zostało dalej w trójmieście. Pełna relacja z zawodów na pewno pojawi się na naszej stronie.

Więcej informacji o wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/1147767963328580

Grupa A:

PSPal “Harpun” Trójmiasto

PSPal “Trójząb” Trójmiasto

PSPal “Żądło” Warszawa

PSPal “Król” Kraków

Kampa Słubice “Czarne Łabędzie”

Grupa B:

Kampa Słubice “Białe Łabędzie”

PSPal Rybnik

PSPal Knurów

PSPal “Smok” Kraków